Jak co roku zadajemy sobie pytanie – jak skutecznie ochronić się przed Kleszczami i Komarami? – spacerując po parku, wybierając się do lasu lub nad wodę.
Oryginalne produktów MUGGA® na kleszcze i komary zawierają aktywny składnik DEET, odstraszający owady i pajęczaki, aż do 12 godzin. Dzięki skutecznemu zapobieganiu ukąszeniom przed kleszczami, komarami europejskimi oraz komarami tropikalnymi, preparaty MUGGA® chronią przed chorobami takimi jak: babeszjoza, borelioza, muszyca, japońskie zapalenie mózgu, żółta febra, wirus zika, śpiączka afrykańska, dżuma, odkleszczowe zapalenie mózgu, malaria.

 

MUGGA® Spray 50% DEET – repelent z wysoką zawartością aktywnego składnika DEET, przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Polecany dla turystów wyjeżdżających w tropiki oraz osób silnie narażonych na ukąszenia owadów w klimacie umiarkowanym, skutecznie chroni przed komarami europejskimi, tropikalnymi, meszkami, kleszczami, kuczmanami, muchami końskimi i innymi insektami. Działa do 9 godzin od aplikacji. Nie jest tłusty. Można stosować preparat w połączeniu z kremem przeciwsłonecznym.

MUGGA® Roll-on 50% DEET – preparat równie silny jak powyższy, ale o nieco dłuższym działaniu. Działa do 12 godzin od aplikacji. Przeznaczony dla osób dorosłych intensywnie narażonych na ukąszenia.

MUGGA® Spray 9,5% DEET – najdelikatniejszy preparat Mugga, stworzony z myślą nawet o najmłodszych. Przeznaczony do użytku w klimacie tropikalnym oraz umiarkowanym dla dorosłych oraz dzieci powyżej 2 roku życia a nawet kobiet w ciąży. Działa do 6 godzin po aplikacji. Nie jest tłusty, posada przyjemny eukaliptusowy zapach. Można stosować go wraz z kremem przeciwsłonecznym. Polecany także do stosowania na twarz.

MUGGA® Roll-on 20% DEET – repelent w formie roll-on. Delikatnej kuleczki, dzięki której możemy rozprowadzić preparat po ciele. Działa do 7 godzin po aplikacji. Polecany dla osób dorosłych, kobiet w ciąży oraz dzieci powyżej 12 roku życia. Przeznaczony do użytku w klimacie umiarkowanym i tropikalnym.

MUGGA® Balsam po ukąszeniach – balsam dla dzieci powyżej 2 roku życia i dorosłych. Szybko niweluje uczucie swędzenia i pieczenia po ukąszeniach owadów lub poparzeniu roślinami tropikalnymi. Przeznaczony do miejscowego stosowania na skórę. Posiada przyjemny, delikatny zapach mięty.

 

Gdzie w Warszawie można kupić Oryginalne preparaty na kleszcze i komary MUGGA®?
Punkt Sprzedaży MuggaSklep.PL
ul. Batalionów Chłopskich 87, Warszawa Bemowo
Sklep internetowy: https://muggasklep.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Facebook