Basen Szczęśliwice

Na terenie Parku Szczęśliwickiego, przy  ul. Usypiskowej 18 (Warszawa – Ochota), znajduje się otwarty basen – pływalnia OSiR Ochota . Na terenie basenu szczęśliwickiego (http://www.basenszczesliwice.pl) można skorzystać z trzech niecek basenowych, trawiastej plaży, przebieralni, szatni, natrysków, placu zabaw dla dzieci. Dostępne są pływalnie o wymiarach: pływalnia sportowa 25 x 12,5 m  oraz głębokości od 1,2 x 1,8 m
pływalnia rekreacyjna 24 m długości, głębokości do 1,2 m ze zjeżdżalnią z hydromasażami . Dla najmłodszych brodzik o głębokości do 0,36 m i szerokości 8,5 m z grzybkiem wodnym.

Atrakcją basenu jest zjeżdżalnia rurowa. Trawiaste plaże w plenerze parku sprawiają, że nawet w centrum miasta można wypocząć i poczuć się jak na wakacjach.  Nad bezpieczeństwem pływających czuwają ratownicy a dla spragnionych zimnych napojów i lodów czeka szeroka oferta w kawiarni na terenie basenu. Na basenie można wypożyczyć leżaki. Dostępne są bilety normalne, ulgowe i rodzinne. Już niedługo otwarcie sezonu na Basenie Szczęśliwickim.

Facebook