Plac zabaw

Park Szczęśliwicki jest wyjątkowym miejscem również dla najmłodszych. Znajdują się w nim dwa place zabaw z podziałem dla dzieci starszych i młodszych. Na uwagę zasługuje fakt, iż są to ogrodzone tereny dzięki czemu rodzice mogą czuć się spokojniejsi o bezpieczeństwo swoich  dzieci. Zamknięty teren gwarantuje czystość i porządek. Nie mają tutaj wstępu psy co też jest bardzo istotnym faktem dla możliwości utrzymania czystości szczególnie w piaskownicach.
W placach zabaw zadbano o odpowiednią nawierzchnię zapobiegającą urazom. Do dyspozycji dzieci oddano szereg huśtawek, labirynty, zjeżdżalnie, miejsce na wspinaczkę, piaskownice, karuzele. Dla starszych dzieci przeznaczona jest siatka w kształcie sieci, po której dzieci wspinają się jak pająki.

Komentarze

Ja 2019-08-02 12:09:45

Dzień dobry, jestem mamą rocznego dziecka i uważam, że place zabaw obecnie są mocno zużyte i generalnie w opłakanym stanie. Przydałby się generalny remont. Jest też za mało sprzętów dla dzieci o 0 do 3 lat, czyli huśtawki z krzeselkiem, niskie zjeżdżalnie itp. Na placu zabaw dla młodszych dzieci nie ma huśtawki z krzeselkiem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Facebook